Zapraszam na inaugurację sezonu 2017 – zawody YOU CAN SLIDE 1

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W imieniu Polish Quarter Horse Association, Polish Reining Horse Association oraz Roleski Ranch serdecznie zapraszam na inaugurację sezonu 2017 – zawody YOU CAN SLIDE 1. Rozpoczynamy 3 marca, tym razem wyjątkowo bez klas AQHA ale za to z pełną ofertą klas All Breed i oczywiście klas NRHA, które będą jedną z dwóch ostatnich okazji zdobycia kwalifikacji do udziału w Mistrzostwach Europejskich Filli NRHA 2017
W ofercie zawodów kilka drobnych zmian w porównaniu do zeszłego roku. W programie pozostał konkurs Reining Jackpot (ale z limitem koni dla jednego zawodnika), wzorem “dużych” zawodów pojawiła się natomiast opcja płatnej rozgrzewki. Startując w klasach All Breed tradycyjnie będzie można zacząć gromadzić punkty w konkursie na Najwszechstronniejszego Zawodnika PLQHA 2017, a rozegrane klasy NRHA (poza wspomnianymi wyżej kwalifikacjami do EAC) rozpoczną tegoroczną edycję Reiningowego Pucharu Polski.
Niewielkim modyfikacjom uległy również koszty związane z udziałem w zawodach ale same opłaty wpisowe do poszczególnych konkurencji pozostały na niezmienionym poziomie.
Ponieważ są to pierwsze zawody NRHA w tym roku, zapewne większość z Was nie odnowiła jeszcze członkostwa NRHA na nowy rok. Gorąco zachęcam do zrobienia tego online za pomocą strony NRHA. Nawet, jeśli karta członkowska nie zdąży Wam przyjść z USA to można sobie samemu wydrukować potwierdzenie opłaty składki członkowskiej, które będzie honorowane przez Biuro Zawodów. Opłacenie składki samodzielnie w wydatny sposób przyczyni się do usprawnienia pracy Biura Zawodów i pozwoli zaoszczędzić Wasz czas;)
W załącznikach znajdziecie Regulamin Zawodów, Wstępny Program oraz Formularz Zgłoszeniowy. Zachęcam do lektury i czekam na Wasze zgłoszenia!
Z pozdrowieniami
Mariusz Siwiec
AQHA/NRHA Show Manager

Sponsors

webdesign: i-t.pl | photo: Katarzyna Gmerek